top of page
gottman_checkup_badge.png

Odkryj harmonię w Twoim związku z Checkupem Gottmana

Czy chciałbyś wzmocnić swoją relację i zrozumieć lepiej swojego partnera? Jeśli tak, to zapraszam Cię do skorzystania z wyjątkowego narzędzia - Checkupu dla związków Gottmana, którą oferuję jako doświadczona i uprawniona do stosowania tej metody terapeutka specjalizująca się w relacjach.

Czym jest Checkup Gottmana?

Checkup Gottmana to kompleksowe i profesjonalne narzędzie opracowane przez czołowych ekspertów w dziedzinie terapii par - Johna i Julie Gottmanów.

To łatwy w użyciu kwestionariusz, który pomoże ocenić stan Twojego związku oraz zidentyfikować obszary do pracy i wzmacniania.

Kwestionariusz składa się z 337 pytań dotyczących przyjaźni, intymności, tego, jak dobrze znasz swojego partnera, jak radzisz sobie z emocjami i konfliktami, jak dzielisz swoje wartości i cele oraz co nadaje sens twojemu życiu. 

Znajdziecie tam również dodatkowe pytania dotyczące rodzicielstwa, prac domowych, finansów, zaufania i indywidualnych obszarów budzących obawy. 

Nie musicie odpowiadać na wszystkie pytania w tym samym momencie, możecie zrobić sobie przerwę i powrócić do nich w dowolnym czasie, zaczynając od miejsca w którym skończyliście.

Kwestionariusz jest całkowicie poufny, w pełni zgodny z HIPAA (https://www.digitalguardian.com/blog/what-hipaa-compliance), a twój terapeuta będzie jedyną osobą, która zobaczy twoje odpowiedzi. Gottman Relationship Checkup jest przełomem w terapii par.

Korzystając z tej nowej technologii, ocena diagnostyczna może być przeprowadzona w dowolnym czasie i w wybranym przez ciebie miejscu! Po zakończeniu automatycznie dostarcza cennych informacji klinicznych, wskazując konkretne mocne strony i wyzwania w twoim związku, jednocześnie sugerując wykonalne, oparte na badaniach zalecenia dotyczące terapii lub do pracy własnej.

Korzyści z Checkupu Gottmana:

  1. Zrozumienie: Poznasz lepiej  swoje potrzeby oraz potrzeby partnera, oczekiwania oraz style komunikacji, co pomoże wam unikać konfliktów i nieporozumień.

  2. Wzmacnianie więzi: Dzięki wskazówkom i ćwiczeniom, będziesz mógł aktywnie pracować nad wzmacnianiem intymności i zaufania w związku.

  3. Rozwiązywanie problemów: Identyfikacja obszarów do poprawy umożliwi skuteczne działanie w celu rozwiązania problemów oraz uniknięcia ich eskalacji.

  4. Rozwój osobisty: Checkup Gottmana pozwoli również na indywidualny rozwój, gdyż lepsze zrozumienie siebie i swojego partnera wpłynie na Twoją ogólną świadomość.

Jak to działa?

  1. Kontakt: Skontaktuj się ze mną, aby umówić się na sesję Checkupu Gottmana.

  2. Wypełnienie kwestionariusza: Otrzymasz dostęp do profesjonalnego kwestionariusza online, który wypełnicie Ty i Twój partner oddzielnie.

  3. Analiza wyników: Przeprowadzę dokładną analizę wyników, uwzględniając Wasze mocne strony oraz obszary wymagające uwagi.

  4. Sesja konsultacyjna: Na podstawie wyników przeprowadzimy wspólną sesję, w trakcie której omówimy rezultaty i zaplanujemy dalsze kroki.

Zarezerwuj swój Checkup już teraz

Potwierdzenie moich kompetencji w sieci poleceń Instytutu Gottmana:

https://www.gottman.com/couples/find-a-therapist/

https://gottmanreferralnetwork.com/therapists/maria-kmieciak

Uwaga!

Pytania kwestionariusza napisane są w języku angielskim.

bottom of page