top of page

Czego się spodziewać?

 

Pracuję z Tobą, aby przygotować Cię na dzień, w którym nie będziesz mnie potrzebować. Bez względu na to, gdzie jesteś na swojej drodze do zmiany, moim celem jest pomóc Ci poczuć się wzmocnionym, samoświadomym i wystarczająco silnym, aby żyć życiem, które kochasz.

Skontaktuj się ze mną

 

Wiem, że zrobienie pierwszego kroku i wykonanie telefonu czy napisanie maila może być trudne. Możesz czuć się spokojny wiedząc, że jestem tu dla Ciebie i postaram się aby Twój pierwszy krok był tak łatwy, jak to tylko możliwe.

 

Po pierwszej rozmowie/wiadomości otrzymasz ode mnie e-mail ze wszystkimi informacjami, które będą Ci potrzebne do przygotowania się na pierwsze spotkanie konsultacyjne. Zachęcam Cię również do poświęcenia sobie odrobiny czasu na to, aby zastanowić się nad swoimi trudnościami i zapisać je.

Pierwsze spotkanie

 

Podczas pierwszego spotkania przeprowadzę z Tobą dokładny wywiad diagnostyczny. Zbiorę informacje dotyczące Twoich trudności oraz przeszłego i obecnego życia, a także ocenię Twoje mocne strony. Konsultacje diagnostyczne mogą potrwać do dwóch sesji.

 

Pierwsze spotkanie jest również okazją do zastanowienia się nad tym, jak czujesz się w moim towarzystwie. Terapia jest bardzo ludzkim procesem i ważne jest, abyś czuł się swobodnie i komfortowo.

Dla mnie jednym z ważniejszych aspektów współpracy jest świadomość, że doświadczenie to będzie dla Ciebie bezpieczne i uspokajające. Jeśli jednak poczujesz że z jakiś względów nie czujesz się ze mną swobodnie, będę Cię prosiła o zaopiekowanie się sobą i podzielenie się tymi odczuciami, abym mogła skierować Cię do innego, godnego polecenia terapeuty.

Plan terapii

 

Po przeprowadzeniu konsultacji diagnostycznych omówię z Tobą plan terapii, w tym metody pracy najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

i pamietaj: everybody struggles, sometimes.

bottom of page